Spausdinti
Smulkiau: | Atnaujinta: 2018 m. birželio 2 d. | Parašyta 2018 m. birželio 2 d. | Peržiūros: 11029

medisPaslaugos

Padedame nustatyti jūsų šeimos kilmę, ruošiame genealogijos dokumentus ir apžvalgas, sudarome genealogines schemas. Nustatome ir aprašome herbus. Tyrinėjame senųjų pastatų ir Lietuvos dvarų istoriją. Ieškome giminių Lietuvoje.

Mūsų el.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Dėl įkainių: visame pasaulyje genealogų darbas yra vertinamas pagal darbo laiką. Kartais reikiamai informacijai surasti tenka sugaišti gana daug darbo valandų. Tad patirtis, žinios, netgi specialisto nuojauta yra labai svarbus genealoginių tyrimų sėkmės faktorius.
Todel fiksuotų genealoginių tyrimų kainų negali būti. Kokia informacija gali būti apie kainas, kai kiekvienas atvejis yra skirtingas.
Paprastai, kainos svyruoja nuo 600 iki 1000 EUR (į tai įeina tyrimai su biograma, archyvinių dokumentų elektroninės ar "popierinės" kopijos bei jų vertimai (pagal pageidavimą). Kaina dar priklauso ir nuo kliento pageidavimų, ką jis konkrečiai norėtų sužinoti. Tokiu atveju kaina gali buti sutartinė.